Зустріч з істориком

Студенти Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу та Коледжу ЛНУ поспілкувалися з істориком Миколою Павленком.

Зустріч відбулася в рамках проекту з реалізації Програми національних обмінів, зорієнтованої на активних громадян, для яких інтенсивна співпраця та конструктивний діалог між різними регіонами України є важливою складовою розвитку держави.  Координаторами проекту є громадські організації Львова, Дніпра, Старобільська.

Гість запропонував до уваги студентської молоді книгу «Усна історія українсько-російської війни», створену Українським інститутом національної пам’яті, та запропонував узяти участь у діалозі. Небайдужі до проблем сьогодення студенти мали можливість поставити питання історику та висловити свої думки з обговорюваних питань.

За інформацією СГПК