Зустріч з американським дипломатом

19 грудня у м. Полтава відбулася зустріч з американським дипломатом.

Бібліотека імені Котляревського є не тільки скарбницею різноманітних книжок, але й місцем зустрічей центру Window on America, де усі бажаючі можуть взяти участь у заходах, що присвячені англійській мові, або просто поспілкуватися англійською. Не стала виключенням й зустріч з американським дипломатом Куросом Гаффарі, на якій було висвітлено тему «Система освіти в США». Студенти І та ІІ курсів кафедри романо-германської філології також взяли участь у цьому заході.

Під час заходу студенти дізналися про особливості навчання в університетах США на прикладах зі студентського життя Гаффарі у Каліфорнійському університеті, що в Лос-Анджелесі, мали змогу порівняти співвідношення навчання та дозвілля, а також  отримали відповіді на усі запитання, які виникали під час виступу дипломату.

Загалом зустріч пройшла у затишній та дружній атмосфері. Тож сподіваємося, що студентам посміхнеться фортуна під час відбору на навчання!

За інформацією
кафедри романо-германської філології