Навчання в аспірантурі

У ЛНУ імені Тараса Шевченка триває навчання в аспірантурі.

Сучасну розвинену державу, яка є рушієм педагогічного прогресу, неможливо уявити без наукового потенціалу. Молоді науковці є продовжувачами традицій корифеїв та майбутніми розбудовувачами науки на теренах України. Важливим етапом у підготовці молоді до здобуття вищої освіти ступеня доктора  філософії є навчання в аспірантурі.

Наразі аспіранти 1 року навчання продовжують роботу за освітньо-науковими програмами. Здобувачі вивчають предмет «Сучасна наукова революція і методологія наукового пізнання», де розглядають основні проблеми та методологічні напрями сучасного наукового дискурсу. Це є запорукою розвитку наукового потенціалу в університеті.

Навчання молодих науковців в аспірантурі триває. Бажаємо  подальших досягнень та успіхів!

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка