Театралізований спектакль

У ЛНУ відбувся театралізований спектакль для дітей викладачів і співробітників університету.

Щороку, у святкові грудневі дні, Центр культури та дозвілля Луганського національного університету імені Тараса Шевченка традиційно організовує “зустріч” із Святим Миколаєм. Захід проводиться  за підтримки первинної профспілкової організації університету.

Цього разу Чудотворець прийшов привітати малечу 19 грудня у хол І навчального корпусу. На сцену привітати дітей вийшли Святий Миколай, Чортик, Ангел і Сонечко. Вони проводили веселі конкурси. Дітки виявилися кмітливими і з задоволення брали участь у змаганнях. Згодом до малечі прийшов Містер Холод. Незважаючи на його негативну репутацію, він пообіцяв виправитися і діти сміливо прийняли  чарівника у свою компанію. Разом вони запалили вогники на ялинці та кружляли у казковому хороводі. На завершення свята Чудотворець подарував дітлахам смачні подарунки.

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка