Свято Миколая

18 грудня за ініціативи студентського самоврядування науково-навчального інституту фізичного виховання і спорту відбувся захід до Дня Святого Миколая.

Студенти відвідали Кремінську обласну спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат. Вихованцями цієї школи-інтернату є діти з різними медичними показниками.

Студенти приїхали до дітей зі святковим привітанням, з подарунками і розважальною програмою. Вони подарували веселу казку про Святого Миколая, провели розважальні ігри, подарували своє тепло, любов і турботу дітям.

Скільки радості було в їх маленьких очах, посмішки, завзятий сміх дітей. Як і діти, студенти отримали масу задоволення і радості, адже як приємно бачити посмішки на обличчях дітей. На знак подяки, діти подарували студентам пісню про Святого Миколая.

За інформацією ІФВіС