Твори добро!

Напередодні свята Дня Святого Миколая студенти кафедри романо-германської філології відвідали дітей з Полтавського соціального центру захисту з подарунками.

Життєвим принципом Миколая було подарувати щастя, радість і теплоту тим, хто в ньому щиро потребує – дітям. Хто дійсно чекає «Святкового Дива»! Так, студенти кафедри романо-германської філології відвідали Полтавський соціальний центр захисту дітей тимчасового утримання, щоб подарувати кожній дитині ту казку, якої їм вкрай не вистачає!

Діти отримали різні пазли, зошити для навчання і теплий одяг. Не забули студенти і про те, що діти люблять найбільше, тому обдарували їх солодощами і фруктами.

Студенти йшли з дитячого будинку у чудовому настрої, і з почуттям, що обов’язково повернуться вже з новими подарунками та безліччю позитивних емоцій у наступному році! Адже як приємно і необхідно дарувати радість таким маленьким і беззахисним!

За інформацією
кафедри романо-германської філології