Екскурсія для студентів

22 листопада студенти заочної форми навчання НН ІЕБ відвідали Кремінський районний краєзнавчий музей.

Цікаву екскурсію провела директор музею Єжова Людмила Олександрівна. Музей розташований в історичній будівлі, що є і пам’яткою архітектури кінця XIX століття. Він має вісім тематичних розділів — археології, історії Слобожанщини, Першої світової війни та революції, Донбасу, Другої світової війни, а також відділ виставок «Кремінські ліси», «Партизанська землянка». Експозиція нараховує 8840 предметів основного фонду та 215 – науково-допоміжного.

Особливу увагу було приділено експозиції присвяченій “Голодомору 1932-1933”, до якої входить 22 національні книги пам`яті жертв голодомору 1932-1933 в Україні. Студенти отримали задоволення від відвідання музею, гарний урок краєзнавства та висловили велику подяку всім працівникам виставкових залів та директору Кремінського районного краєзнавчого музею Людмилі Єжовій.

За інформацією НН ІЕБ