Конкурс англомовної пісні

У співучому місті Полтава відбувся загальноміський конкурс авторської англомовної пісні.

Він проходив на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. У фінальному турі брали участь півтора десятки кращих виконавців власних пісенних творів англійською мовою серед студентів і школярів. Наш університет представляли студенти факультету іноземних мов Ярина Таран та Герман Кобзар.

Члени журі запекло сперечалися, визначення переможців затягувалося… Тоді організатори попросили учасників заповнити час і продовжити виконувати будь-які власні пісні. Тільки дует із ЛНУ імені Тараса Шевченка з радістю погодився і робив це майже півгодини.

Журі оголошує: гран-прі конкурсу присуджено представникам Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Увесь зал із подивом із захопленням дивиться на переможців…

А ви думали, що нашого університету не існує? Він є, і наші – найкращі!

За інформацією факультету іноземних мов