Вітамін С для героїв

Студенти навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій взяли участь в акції «Вітамін С для героїв».

Нещодавно департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації звернувся до всіх освітніх закладів Луганщини з закликом приєднатися до акції – «Вітамін С для героя». Слоган акції: «Зберемо для захисників України нашу вітамінну підтримку!». Кожен її учасник мав зробити особистий подарунок військовослужбовцю, який захищає суверенітет, незалежність та територіальну цільність нашої країни. Неодмінною умовою участі є наявність у продуктах вітаміну С.

В результаті праці студентського активу були зібрані мандарини, апельсини та лимони. Представник військової частини поспілкувався із студентами розповів їм про традиції козацтва та про сучасний стан на лінії зіткнення. Молодь у свою чергу подарувала музичний подарунок та вітаміни, які були зібрані.

За інформацією НН ІФМІТ