Рекламно-профорієнтаційна робота

В університеті розпочалася рекламно-профорієнтаційна робота.

З метою заохочення і формування позитивного відношення молоді до отримання вищої освіти, представники ЛНУ імені Тараса Шевченка 10 та 11 жовтня відвідали всі загальноосвітні школи міста Сєвєродонецька. Співробітники відділу маркетингу Аліна Латка та Марина Чумакова, а також викладачі структурних підрозділів нашого університету проінформували учнів про напрями підготовки та перелік спеціальностей, за якими здійснюється навчання в ВНЗ. Школярів ознайомили із особливостями вступу до ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Вихованці загальноосвітніх шкіл дізналися про умови навчання, організацію наукової діяльності, особливості проживання у гуртожитках та дозвілля студентської молоді нашого університету. Викладачі запросили учнів на Дні відкритих дверей та розповсюдили рекламно-інформаційні матеріали.

Напружена рекламно-профорієнтаційна робота продовжується, й наразі триває підготовка до візиту в школи міст Лисичанська та Рубіжного.

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка