Всесвітній день психічного здоров’я

У навчально-науковому інституті педагогіки і психології лекцією відзначили Всесвітній день психічного здоров’я.

«Як у Вас з психічним здоров’ям?» – 10 жовтня обережно та старанно з’ясовували психологи навчально-наукового інституту педагогіки і психології в колі друзів та колег.

Аспірант кафедри соціальної педагогіки, психолог Центру психосоціальної адаптації (м. Старобільськ) Антон Назмієв виступив з терапевтичною лекцією «Перша психологічна допомога під час надзвичайних ситуацій» у науковій бібліотеці університету.

Слухачі дізналися, як можна допомогти людини, котра знаходиться у стресовому стані, як викликати в неї довіру, щоб надати надійну допомогу тощо.

Упевнені, що отримані знання і навички корисні кожній людині для підтримки психічної рівноваги в повсякденному житті та стресостійкості в складних життєвих ситуаціях.

За інформацією навчально-наукового
інституту педагогіки і психології