Зустріч із представником поліції

У навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту відбулася зустріч студентів і викладачів із представником Кремінського відділу поліції.

На зустріч, що відбулась в актовій залі Кремінського професійного ліцею, крім студентів нашого університету  завітали учні та викладачі професійно-технічних навчальних закладів.

Під час заходу були розглянуті питання з роз’яснення  прав та обов’язків громадян, з профілактики та попередження правопорушень серед учнівської та студентської молоді. Студенти із зацікавленням  слухали лекцію та ставили запитання, на які отримували обґрунтовані відповіді.

Наприкінці заходу студенти та викладачі виразили сподівання на продовження співпраці з відділом поліції та запланували подібні зустрічі протягом року.

За інформацією НН ІФВіС