«Привіт, друже!»

12 вересня на факультеті природничих наук пройшов захід знайомства з першокурсниками – «Привіт, друже!».

Розпочався спортивний захід із привітання ректора університету Савченка С. В., проректора з науково-педагогічної роботи Бабічева О. І., декана факультету Мацай Н. Ю. За допомогою жеребкування були сформовані команди. До кожної команди увійшли студенти з різних спеціальностей.

Студенти із задоволенням подорожували станціями, демонструючи свої уміння стрибати, бігати та креативне мислити. Не дивлячись на те, що деякі студенти в командах були навіть не знайомі один з одним, вони досить швидко знайшли спільну мову і діяли спільно та колективно. На кожній станції завдання були різними – команди із зацікавленням та ентузіазмом приймали участь у конкурсах  «Джанго», «Веселі мавпочки», «Треки», «Лабіринт», «Коси», «Павутинка», «Складання пазлів «Символіка факультету», «Купол друзів».

По закінченню свята усіх студентів пригостили польовою кашею. Із заходу першокурсники поверталися друзями. Захід залишив лише позитивні емоції у студентів.

За інформацією факультету природничих наук