Про літо

Студенти кафедри романо-германської філології розповіли про своє літо і поділилися враженнями від студентського життя.

Влітку в житті кожної людини відбувається щось особливе. Таке, про що хотілося б розповісти всім. Саме тому 6 вересня студенти кафедри романо-германської філології представили плакати на тему: «Something to shout about» («Те, чим хочеться ділитися»), в яких поділилися своїми спогадами про літо і враженнями від студентського життя. У заході взяли участь студенти 1-4 курсів спеціальностей: «Англійська мова та література», «Німецький і англійська мова та література», «Французький і англійська мова та література», «Іспанська та англійська мова і література» та «Російська та англійська мова і література».

Учасники захоплено розповідали свої розповіді. Маленькі історії й великі відкриття, щось особисте і те, про що хотілося б розповісти. Кожен плакат – це особлива історія, яка наповнена щасливими моментами життя, спогадами про літні канікули і новими враженнями від студентського життя.

Дякуємо всім групи за участь в презентації плакатів!

За інформацією кафедри романо-германської філології