Участь у змаганнях

Студенти Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту візьмуть участь у змаганнях Всесвітньої Універсіади.

2017 рік – рік ХХІХ Літньої Всесвітньої Універсіади, яка відбудеться у серпні у м. Тайпей. Студенти Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту завоювали право участі у цих змаганнях з різних видів спорту.

Серед учасників:

• магістранти спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт» Горшковозов Олександр – майстер спорту України міжнародного класу зі стрибків у воду та Недобіга Анастасія – майстер спорту України міжнародного класу зі стрибків у воду;
  • студенти ІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання» Єрмаков Едуард – майстер спорту України з гімнастики спортивної та Юденков Євген – майстер спорту України з гімнастики спортивної;
  • магістранти спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт» Кириченко Ганна – майстер спорту України з волейболу та Дорсман Світлана – майстер спорту України з волейболу.

Тож побажаємо нашим спортсменам вдалих виступів на таких престижних змаганнях!