Перемоги на виконавських конкурсах

Студенти-музиканти Луганського національного університету знову здобули перемоги на виконавських конкурсах.

Так, у квітні студенти різних спеціалізацій спеціальності «Музичне мистецтво» нашого університету взяли участь у низці виконавських музичних конкурсів та здобули перемоги.

На міжнародному конкурсі «Арт-Домінанта» у м. Харків Тетяна Рєзнік (домра, клас викладача С.І. Тищик) отримала 3 місце, а Владислав Бєлоглазов (акордеон, клас проф. А.Я. Сташевського) був удостоєний 1 місця. Слід згадати, що Владислав на цьому змаганні вже перемагав раніше, а саме – рік тому він отримав 2 місце. Інший цьогорічний конкурс – Всеукраїнський конкурс баяністів та акордеоністів «Баянне коло на Запоріжжі» приніс Владиславу 3 місце. Студентка спеціальності «Академічний вокал» Ірина Ярочкіна (клас викладача В.Г. Новохатько) здобула 2 місце на Міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зоряний олімп» (м. Полтава).

Побажаємо нашим молодим талановитим студентам нових творчих злетів та перемог.

За інформацією Навчально-наукового
інституту культури та мистецтв