Заняття для учасників

Учений ЛНУ провів заняття для учасників проекту професійного розвитку вчителів трудового навчання.

Так, у рамках програми проекту професійного розвитку вчителів трудового навчання з учасниками проекту провів заняття завідувач кафедри технологій виробництва і професійної освіти доцент Віктор Васильович Бурдун.

Науковець розповів учасникам проекту про тенденції розвитку технологічної освіти в Україні, ознайомив їх з положеннями програми «Нова українська школа», роллю трудового навчання у новому Стандарті загальної середньої освіти, розповів про роботу творчої групи над модернізацією змісту програми «Трудове навчання 5-9 класи» на наступний навчальний рік.

Наступним кроком роботи була організована дискусія стосовно оновленого змісту програми «Трудове навчання 5-9 класи», під час якої усі учасники проекту змогли висловити свою думку стосовно змісту програми «Трудове навчання 5-9 класи» і висловити власні зауваження і пропозиції. Наприкінці занять Бурдун В.В. запропонував учасникам проекту прийняти участь у роботі над оновленням змісту програми «Трудове навчання 5-9 класи» і скласти перелік об’єктів праці для 5-9 класів, які відповідали б умовам програми.

Дискусія пройшла у конструктивному руслі, усі учасники проекту були задоволені роботою.

За інформацією НН ІТОТТ