Чергова сесія

Кафедра туризму, готельної і ресторанної справи щиро вітає студентів на черговій сесії у місті Старобільськ.

За традицією майбутніх фахівців привітав директор Навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму В. Ф. Дрель, який побажав успішного складання іспитів, наснаги та творчості.  Студентська молодь мала можливість поспілкуватися один з одним, обмінятися враженнями, а найголовніше налаштуватися на навчальний процес.

Найкращу студентку Інституту Катерину Шапоренко (4 курс спеціальність «Готельно-ресторанна справа») було нагороджено грамотою під бурхливі оплески. Катерина подякувала викладачам та товаришам за високий рівень підготовки та підтримку.

Молодь отримала позитивні емоції та чудові враження від зустрічі, яка є довгоочікуваною для усіх присутніх.

За інформацією кафедри
туризму, готельної і ресторанної справи