Модеративний семінар

Викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти провели модеративний семінар «Культура бажань».

Кафедра дошкільної та початкової освіти постійно іде в ногу з часом, використовує інноваційні форми та методи роботи у процесі підготовки майбутніх фахівців. На цьому тижні провідні викладачі кафедри, зокрема завідувач Н. І. Черв’якова, професор Н. В. Гавриш провели модеративний семінар для студентів спеціальності «Початкова освіта» на тему «Культура бажань».

Ректор університету С. В. Савченко особисто привітав учасників семінару та побажав творчої наснаги.

Майбутні фахівці мали змогу поміркувати над одним із найбільш проблемних питань – «Як бажання сприяють особистісному та професійному розвитку у майбутньому». Тренінгова форму проведення семінару дозволила залучити кожного учасника до активної роботи, мотивувати до постановки мети та її досягнення.

Учасники семінару твердо переконалися – мрії збуваються!

За інформацією кафедри дошкільної
та початкової освіти