Сесія на кафедрі

10 квітня розпочалась сесія на кафедрі технологій виробництва і професійної освіти навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.

На сесію приїхали студенти 1-3 курсів спеціальностей «Технологічна освіта», «Професійна освіта. Транспорт», «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства», «Професійна освіта. Харчові технології», «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості» денної та заочної форм навчання.

Сесія розпочалась із загальних зборів студентів, під час яких завідувач кафедри доцент Бурдун В.В. розповів про перебіг навчального процесу у другому семестрі, терміни проведення літньої екзаменаційної сесії, порядок проходження технологічних практик і порядок визначення рейтингу студентів для нарахування стипендії студентам денної форми навчання, які навчаються за державним замовленням.

Після зборів розпочалися заняття з фахових дисциплін. Навчальний процес на сесії забезпечуватимуть викладачі кафедри технологій виробництва і професійної освіти доценти Бурдун В.В., Беседа О.О., Завгородній Є.Є., Колесніков В.О., Ревякіна О.О., Крамаренко Д.П., Ніколаєнко В.Ф., асистент Грищишина Г.М.

Окрім лекційних курсів для студентів були організовані практичні заняття зі столярної і швейної справи.

Сподіваємося на продуктивну працю протягом усієї сесії.

За інформацією ННІТОТТ