Проведено профорієнтаційну роботу

Навчально-науковим інститутом культури та мистецтв і факультетом іноземних мов проведено профорієнтаційну роботу.

З метою проведення профорієнтаційної роботи 21 березня та 10 квітня 2017 року викладачі кафедри образотворчого мистецтва та професійної майстерності канд.пед. наук, доц. Шпетна Світлана Анатоліївна і Костюк Ольга Петрівна та завідувач кафедри романо-германської філології, канд.пед. наук, доц. Шехавцова Світлана Олександрівна і завідувач кафедри теорії та практики перекладу канд.пед. наук, доц. Перова Світлана Вʼячеславівна зустрілися з учнями 10-11класів шкіл Полтавської області, серед яких  яких Рашівська загальноосвітня школа І – ІІІ ст., Сарська СШ І – ІІІ ст., Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки, Гадяцька спеціалізована школа І – ІІІ ст. №2 ім. Михайла Драгоманова, Гадяцькі спеціалізовані школи І-ІІІ ст. №3 і №4, Опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області», Зіньківська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів №2, Великобудищанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., Диканська гімназія ім. М.В. Гоголя, Диканська гімназія №2, Стасівська гімназія ім. М. Башкирцевої, Кременчуцькі ЗОШ І—ІІІ ступенів № 2, № 4,  № 8, № 24, № 12, № 26, № 30, № 17, № 31, № 25, № 27, Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка та Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка.

Цей захід включав зустрічі із старшокласниками загальноосвітніх закладів районів Полтавської області та бесіди із студентами старших курсів   ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у Полтаві та області, що випускають молодших спеціалістів філологічного, педагогічного та мистецького напрямків підготовки з метою інформування  та здійснення допомоги у виборі спеціальності структурних підрозділів у м. Полтава для молоді,  знайомства майбутніх абітурієнтів з багаторівневою системою освіти у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»  та можливостями подальшого працевлаштування після закінчення навчання. Оперативне та об’єктивне поширення інформації про діяльність нашого ВНЗ у Полтаві сприятиме формуванню студентського контингенту на факультеті іноземних мов та в Інституті культури та мистецтв.

За інформацією ННІКМ та ФІМ