Наукові читання

У навчально-науковому інституті економіки та бізнесу відбулися наукові читання.

Студентська молодь ЛНУ імені Тараса Шевченка активно займається науковою діяльністю, підтвердженням чого є публікації в фахових виданнях. Традиційно в університеті відбуваються читання, де студенти презентують результати наукової праці.

Свято науки, під час якого студенти зачитали власні доробки, відбулося на кафедрі фінансів, обліку і банківської справи. Актуальними виявилися доповіді Лілії Ярелян «Визначення «економіки знань» у сучасних умовах», Віталія Скиртача «Класифікаційні ознаки доходів та видатків держави» та Олени Глущенко «Інтелектуальний капітал в умовах інтеграційних процесів».

Також на заході були нагороджені переможці студентської онлайн-олімпіади «Фінанси, банківська справа і страхування»: Віталій Скиртач, Ярелян Лілія та Людмила Нікітенко.

Кожен студент здобув досвід публічного виступу, що є необхідним для подальшої самореалізації та професійного зростання.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка