Творчий звіт

У навчально-науковому інституті культури і мистецтв відбувся творчий звіт спеціальностей «Образотворче мистецтво» та «Мистецтво зачіски і візажу».

У навчально-науковому інституті культури і мистецтв пройшов щорічний творчий звіт спеціальностей кафедри образотворчого мистецтва та професійної майстерності, в рамках якого відбулася виставка студентських робіт спеціальностей «Образотворче мистецтво» і «Декоративно-прикладне мистецтво» та презентація перукарських та make-up моделей, які представили студенти спеціальності «Дизайн зачіски і мистецтво візажу».

Глядачам, які відвідали цей захід, завідувач кафедрою І.А. Гуржій та завідувач відділенням перукарського мистецтва С.А. Шпетна розповіли про специфіку спеціальностей, особливості навчання на них та привабливість отримання професії художника, художника-кераміста, перукаря-візажиста.

Інформаційний центр
Інституту культури і мистецтв