Міжнародна науково-практична конференція

У навчально-науковому інституті культури і мистецтв відбулася Міжнародна науково-практична конференція.

3 – 4 квітня в Інституті культури  і мистецтв відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Мистецька освіта в контексті глобалізації та полікультурності». На пленарному та секційних засіданнях було презентовано доповіді науковців України, Польщі, Словенії, Сербії, Боснії і Герцоговини, США.

У рамках конференції відбувся майстер-клас композитора, професора, директора Інституту музичної освіти Університету імені Яна Кохановського Єжи Мадравські (Польща, м. Кельце). На майстер-класі пан професор презентував свою збірку баянних музичних творів для учнів початкових мистецьких навчальних закладів. Твори пана професора виконали учні Полтавської музичної школи №1 та студенти Інституту культури і мистецтв.

Наукові доповіді, майстер-клас та виконання молодих музикантів пройшли на високому професійному рівні, що викликало у присутніх велику зацікавленість та яскраві емоції.

Інформацію про заходи висвітлено на Полтавському телеканалі «Місто» http://misto-tv.poltava.ua/news/23314/.

Інформаційний центр
Інституту культури і мистецтв