На ФПН розпочалась виїзна сесія

На факультеті природничих наук на цьому тижні розпочалась виїзна сесія у місті Кремінна.

На заняття зібралися студенти усіх спеціальностей факультету, які раділи довгоочікуваній зустрічі з викладачами та своїми одногрупниками.

У перший день сесії була проведена настановча конференція, на якій декан, заступники декана та завідувачі кафедр привітали студентів з початком занять та розповіли, що окрім аудиторних занять, ще заплановано проведення «Днів науки», знайомство з сучасними технологіями екологічної переробки, відвідування метеостанції, проведення польових практик, святкування 94-ї річниці факультету природничих наук та традиційного святкування «Дня здоров’я». Також побажали студентам успіхів у навчанні, плідної праці та гарного настрою!

За інформацією факультету природничих наук