І тур студентської олімпіади

У рамках Шевченківських днів на ФУФСК було проведено І тур студентської олімпіади з української мови й літератури.

Участь в предметних олімпіадах є важливою складовою навчального процесу. Інтерактивні технології є частиною кредитно-модульного навчання, яке дає можливість активізувати процес навчання, виробити в студентів мотивацію до навчання, усвідомити, чому вони навчилися, оцінити власний рівень розуміння, засвоєння навчального матеріалу. Саме тому студентам пропонувалися завдання, спрямовані на творче осмислення наукових проблем, розвиток комунікативних якостей та умінь: написати есе на задану тему, скласти сенкан та ін. Учасники студентської олімпіади загалом продемонстрували належний рівень знань з української мови та методики її викладання, з літературознавчих дисциплін, оригінальність мислення при виконанні творчих завдань, достатню теоретичну й практичну підготовку.

Активну участь в олімпіаді з української мови взяли студенти 3, 4 та 5 курсів. Переможцями стали:

– серед студентів 3 курсу: Рябоконь Каріна (3-УМЛ, 23 б. із 30 б.) та Янович Анастасія (3-УА, 21 б. із 30 б.);

– серед студентів 4 курсу: Хаімова Ірина (4-УМЛ) і Тараканова Галина (4-УА), які отримали по 19 балів (із 20 б.) з української мови; а також Рябоконь Альона (4-УМЛ, 44 б. із 60 б.) і Смірнов Денис (4-УМЛ, 40 б. із 60 б.) з методики викладання української мови;

– серед студентів 5 курсу: Вільчинська Ольга (5-УкрРед, 20 б. із 20 б.) і Дорож Анна (5-УкрРед, 16 б. із 20 б.)

Предметна олімпіада з літератури передбачала виконання завдань з української літератури та окремо із зарубіжної літератур. Активну участь узяли студенти 1, 3 та 4 курсів. Переможцями стали:

4 курс (українська література та методика її викладання)

І місце – Тараканова Галина, 4-УА (83 б. зі 100 б.).

3 курс (українська література)

І місце – Рябоконь Каріна, 3-УМЛ (84 б. зі 100 б.);

ІІ місце –  Козлова Олена, 3-УМЛ (79 б. зі 100 б.).

1 курс (українська література)

І місце – Тарасова Юлія, 1-УА (29 б. із 30 б.)

ІІ місце – Горбань Анастасія, 1-УА (28 б. із 30 б.)

ІІІ місце – Мещерякова Анна, Яковлєва Крістіна, 1-УМЛ (27 б. із 30 б.)

4 курс (зарубіжна література та методика її викладання)

І місце – Тараканова Галина, 4-УА (95 б. зі 100 б.)

ІІ місце – Рябоконь Альона, 4-УМЛ (85 б. зі 100 б.)

ІІІ місце – Яворська Вікторія, Хаімова Ірина, 4-УМЛ (38 б. зі 100 б.)

3 курс (зарубіжна література)

ІІ місце – Рябоконь Каріна, 3-УМЛ (18 б. із 25 б.);

ІІІ місце – Козлова Олена, 3-УМЛ (16 б. із 25 б.).

2 курс (зарубіжна література)

ІІ місце – Гойденко Андрій, 2-УМЛ (19 б. із 25 б.);

ІІІ місце – Шамриха Світлана, 2-УМЛ (17 б. із 25 б.)

1 курс (зарубіжна література)

І місце – Тарасова Юлія, 1-УА (21 б. із 25 б.)

ІІ місце – Горбань Анастасія, 1-УА (20 б. із 25 б.)

ІІІ місце – Пономаренко Єлизавета, Дибка Юлія, 4-УА (19 б. із 25 б.).

Серед магістрантів перемогу здобули Дубова Юлія і Юник Анастасія, які представлятимуть ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” в ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови й літератури, що триватиме з 10 до 13 квітня 2017 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова (м. Київ).

Бажаємо учасникам і переможцям предметних олімпіад нових звершень!

За інформацією ФУФСК