Курси підготовки до ЗНО

1 лютого 2015 р. у ЛНУ імені Тараса Шевченка розпочали роботу трьохмісячні курси підготовки до ЗНО – 2015.

Курси ліцензовано Міністерством освіти і науки України (ліцензія від 16.06.2014 р. АЕ № 450269).

news_feb04_15_1_4

Слухачі працюють з кращими педагогами університету з  дисциплін, передбачених для тестування у рамках зовнішнього незалежного оцінювання, а також з дисциплін, необхідних для складання творчих іспитів за напрямами підготовки університету. Авторські програми підготовки та тренувальні тести складено згідно з вимогами Українського центру оцінювання якості освіти. Заняття допоможуть майбутнім абітурієнтам систематизувати та поглибити свої знання, опанувати зміст тестових завдань з кожної дисципліни, ознайомитися з прийомами роботи та правилами поведінки під час ЗНО, професійно зорієнтуватися.

Абітурієнти, які закінчують наші підготовчі курси, отримують додаткові бали при вступі до ЛНУ імені Тараса Шевченка за природничо-математичним та інженерно-технічним напрямами підготовки.

Звертаємо вашу увагу на те, що набір на підготовчі курси у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка триває, формуються нові групи.

Записатися на курси можна за телефоном (050)7671066, (096)0231434.

Факультет допрофесійної підготовки