Участь у роботі творчої групи

Участь у роботі творчої групи над оновленням навчальних програм з трудового навчання середньої школи.

З 27 лютого по 3 березня 2017 року у м. Славута Хмельницької області збиралася творча група для роботи над оновленням навчальних програм для 5-9 класів з трудового навчання. До складу цієї групи входив завідувач кафедри технологій виробництва і професійної освіти доцент Бурдун Віктор Васильович.

Під час роботи групи були визначені орієнтири оновлення програми трудового навчання у середній школі та обговорено компетентісний потенціал предмету. Також група опрацювала пропозиції вчителів України, що були запропоновані під час обговорення програми на платформі EdEra.

За підсумками аналізу пропозицій було внесено зміни до змісту навчального матеріалу більше ніж 30 тем програми. Зміст навчальної програми був адаптований відповідно до визначених та очікуваних навчально-пізнавальних результатів. Було визначено також і навчальний матеріал для наскрізних змістовних ліній, який запропоновано Міністерством освіти і науки України в рамках реформи середньої освіти.

За інформацією НН ІТОТТ