День університету в ННІПП

У НН Інституті педагогіки і психології відзначили День університету.

Напередодні Дня університету, 28.02.2017 р., в Інституті було проведено урочистий старостат, присвячений 96 річниці Альма-матер.

На старостаті виступила заступник директора Пушко В. Ф., яка розповіла студентам про історію створення, структуру та досягнення університету й інституту. Відзначила, що університет з дня його заснування є лідером сучасної освіти і залишається одним з кращих вищих навчальних закладів України завдяки творчим досягненням в усіх видах діяльності. Старости стали ініціаторами акції «Фотосесія груп ІПП до Дня університету».

Колектив студентів і викладачів НН ІПП щиро вітає з Днем народження нашу славну Альма-матер!

Бажаємо всім Вам і надалі йти в ногу з часом. Нехай Ваша сумлінна праця в ім’я університету й України залишатиметься такою ж плідною і допомагатиме успішно виховувати молоде прогресивне покоління вільної, суверенної, квітучої країни!

За інформацією НН ІПП