Конкурс стінгазет

У Навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту пройшов конкурс стінгазет, присвячений Дню закоханих.

У результаті І місце посіла група 1 курсу зі скороченим терміном навчання (термін навчання 2 роки) напряму підготовки «Середня освіта. Здоров’я людини», староста Козловський Ігор. ІІ місце посіла група 2 курсу напряму підготовки «Здоров’я людини», староста Кальницька Дарина. А почесне ІІІ місце поділили студенти 1 курсу напряму підготовки «Середня освіта. Фізична культура», староста Бугайова Ліна  та 1 курсу напряму підготовки «Фізична реабілітація», староста Рибіна Вікторія.

Аудиторія  навчального корпусу перетворилася на місце листування «валентинками»  та традиційно – на символічний студентський РАГС, де всі бажаючі мали можливість зареєструвати свої відносини – стати подружжям на цілий день.

Протягом всього дня присутні насолоджувались романтичною музикою, щирими побажаннями закоханим та позитивним настроєм.