Міжнародний день жінок та дівчат у науці

Шановні жінки ЛНУ імені Тараса Шевченка! Уже другий рік поспіль світ відзначає Міжнародний день жінок та дівчат у науці.

Мета цієї дати – сприяння досягненню повного і рівного доступу жінок і дівчат до науки і розширенню їх прав і можливостей, а також забезпеченню гендерної рівності.

news_feb_2017_11

У XXI столітті в Україні, як і в багатьох інших країнах, жінки мають рівні права з чоловіками у доступі до вищої освіти та занять наукою. Жінки, які працюють у нашому університеті  добре знають, що наука – це не лише знання, а й вміння правильно користуватися цими знаннями. Саме тому вони і досягли професійних висот та впевнено крокують до нових здобутків.

Сердечно вітаємо зі святом усіх жінок-науковців нашого університету. Бажаємо вам нових успіхів та творчої наснаги. Нехай найвищі висоти науки завжди підкоряються вам! Щастя, здоров’я, миру та злагоди вам та вашим рідним і близьким.

Прес-центр ЛНУ
імені Тараса Шевченка