Дипломи спеціаліста

21 січня у Кремінній відбувся державний іспит, за результатами якого студенти отримали дипломи спеціаліста.

Випробування проходили для студентів Інституту післядипломної освіти й дистанційного навчання Луганського національного університету імені Тараса Шевченка зі спеціальності «Фізичне виховання».

Державний іспит проводився у формі комплексної письмової роботи з фізичного виховання з методикою викладання (тестування).

Комп’ютерне тестування охоплювало такі розділи дисципліни «Теорія і методика фізичного виховання», як: фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота в школі, спорт і спортивна підготовка, методика проведення уроку фізичної культури.

Узагальнення підсумків іспиту показало, що така форма проведення державної атестації дозволяє всебічно оцінити рівень сформованості професійного мислення, професійних умінь.

Найбільш досконалими були відповіді студентів: Мирошниченко Г.С., Шинкарьової  О.Д., Корольова  Г.А., Мікулеску О.С.

Усі студенти отримали дипломи спеціаліста державного зразка.

Вітаємо студентів зі святом!