Новорічна вистава у Полтаві

Новорічна вистава в Інституті культури і мистецтв.

Студентський актив Інституту культури і мистецтв привітав викладачів і студентів з майбутніми новорічними святами.

Зимова казка незабаром завітає до кожної української родини. Привітання, народні традиції, подарунки та солодощі – це неодмінні атрибути свята, які є довгоочікуваними для дітей та дорослих.

Студентський актив Інституту культури і мистецтв привітали викладачів та студентів  мюзиклом «Листи до Санти». За сюжетом, декілька «Дідів Морозів» з різних країн світу та їх оточення – Снігуронька, олені, ельфи – створили атмосферу дивної зимової казки, в яку повірили й дорослі, й діти (запрошені на свято полтавські школярі).

Студентський та викладацький колектив ІКМ бажає всім щасливого Нового року і веселих свят!

Інформаційний центр Інституту культури і мистецтв