Волонтерська допомога військовим

Студенти й викладачі ІПП, ІТОТТ та ІФМІТ привітали військовослужбовців з нагоди Дня Святого Миколая та новорічних свят.

Уже стало традиційним привітання військовослужбовців святковими подарунками до новорічно-різдвяних свят.

Студенти й викладачі Інституту педагогіки і психології, Інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму, Інституту фізики, математики та інформаційних технологій зібрали новорічні подарунки – вітаміни, фрукти, овочі, печиво, цукерки, теплі речі, санітарно-гігієнічні набори – та привітали військовослужбовців з Днем Святого Миколая, новорічними та різдвяними святами.

Подарунки було вручено в теплій атмосфері, із взаємними привітаннями, побажаннями миру, злагоди, добробуту в родинах, університеті та країні.

Військовослужбовці високо оцінили допомогу і запевнили, що й надалі з гідністю виконуватимуть свій обов’язок щодо захисту України, її територіальної цілісності й недоторканості.

Командир загону вручив студентському й викладацькому колективу Подяку.

Військовослужбовці й студенти обговорили спільні плани на найближче майбутнє в навчальній, науковій та соціально-гуманітарній роботі.

За інформацією НН ІПП