Зустріч на ФПН

На ФПН відбулася зустріч студентів із представником групи військово-цивільного співробітництва.

В актовій залі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено зустріч студентів факультету природничих наук з представником групи військово-цивільного співробітництва Калагіним Юрієм Аркадієвичем.

Під час зустрічі були презентовані матеріали лекції за темою «Сучасний стан збройних сил України». У своєму виступі Юрій Аркадійович акцентував увагу на унікальних досягненнях військових розробок.

Особливу увагу було зосереджено на поведінці студентів під час знахідки невідомих об’єктів, а саме: не чіпати, зателефонувати за номером 101 та повідомити про місце знаходження.

Лекція була дуже  цікавою та пізнавальною, про що свідчить велика кількість питань від студентів до нашого гостя.

За інформацією факультету
природничих наук