Щирі вітання

Шановні студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка, прийміть щирі вітання з Міжнародним днем студентів!

Студентська молодь є найбільш волелюбним, незалежним та прогресивним прошарком суспільства, який своїм ентузіазмом і молодістю надихає на  позитивні зміни та розвиток. Це свято всіх тих, хто зберігає в душі вогонь новизни та креативності.

Студент Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – це почесне звання, яке є гарантією успіху, майбутніх професійних та кар’єрних досягнень. З університетської студентської лави розпочали свій шлях до визнання й слави відомі дипломати, журналісти, бізнесмени, громадські діячі, які є видатними фахівцями не тільки на теренах України, але й на міжнародній арені.

Щиро бажаю Вам творчих досягнень, наукових здобутків та активної життєвої та громадської позиції. Саме від Вас залежить майбутнє нашої держави. Нехай у ваших серцях назавжди збережеться романтика студентських років, а професіоналізм сягне рівня високих вимог сучасного життя!

З повагою, ректор

ЛНУ імені Тараса Шевченка