«Мова наша – серце наше!»

10 листопада відбулася зустріч в уявному літературному кафе Коледжу ЛНУ під гаслом «Мова наша – серце наше!».

Учасниками та гостями святкової зустрічі були студенти і викладачі коледжу. Під час заходу присутні дізналися багато цікавого: історію державного свята, факти з життя Преподобного Нестора Літописця, мали можливість долучитися до авторської поезії у виконанні студентів К. Мащенко, Т. Аліференко, М. Бугаевської, А. Линник, прослухати поетичні твори з творчої спадщини Л. Костенко, які зачитала Н. Петренко).

Кульмінацією заходу став виступ студенток першого курсу, які прочитали молитву за Україну, під час якої аудиторія наповнилася світлом палаючих вогників. Гучними оплесками аудиторія зустріла виступ В. Калініченко з піснею «Моя земля».

У затишному колі, за чашкою кави і чаю, присутні мали змогу в родинній атмосфері долучитися до національних традицій, відчути гордість за найдорожчий скарб – рідну мову, перейнятися патріотичними почуттями за покликом душі.

За інформацією коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка