Трагедія Бабиного Яру

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка вшанували пам’ять жертв Бабиного Яру.

Бабин Яр став символом Голокосту в Україні та братською могилою для понад ста тисяч цивільних громадян і військовополонених. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводились німецьким окупаційним командуванням.

Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні та соціальні групи, які стали невинними жертвами окупаційної влади.

Вшанували пам’ять жертв Бабиного Яру і в ЛНУ імені Тараса Шевченка. Завідувач кафедри історії України М.Т. Вихватенкопровів лекцію присвячену трагічним подіям 1941-1943 років.

Освітянин розповів про страшні події Другої світової війни, злочини проти людяності, здійснювані окупаційною владою та наголосив, що такі людські якості як моральність, толерантність та повага до оточуючих повинні стати ключовими для сучасної особистості.

Наприкінці заходу студенти вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка