Захисти дипломних робіт

На факультеті природничих наук відбулися захисти дипломних робіт.

26 грудня на базі Старобільського факультету Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися захисти дипломних робіт студентів денної та заочної форм навчання спеціальності «Садово-паркове господарство» освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст».

Перед початком засідання державної-екзаменаційної комісії з вітальним словом виступили в. о. ректора Сергій Савченко, завідувач відділу управління якістю планування навчального процесу Валентина Лєснова, декан ФПН Олег Виноградов, голова ДЕК Тетяна Комісова. У відповідь студенти подякували викладачам кафедри садово-паркового господарства та екології за теплий прийом і професіоналізм, за безцінну допомогу у підготовці дипломних робіт.

«Мы, студенты специальности «Садово-парковое хозяйство» благодарим педагогический коллектив Луганского национального университета имени Тараса Шевченко, за теплый прием, за организованную на высоком уровне защиту дипломных работ на базе Старобельского факультета» (Штаєр М., Полухіна А., студентки VI курсу).

«Уважаемые члены комиссии, мы, студенты 6 курса СПГ заочной формы обучения благодарим Вас за проявленную доброту, профессионализм и умение донести до студентов необходимые знания. Мы рады, что в это сложное время Вы сумели организовать учебный процесс, а мы имеем возможность получить украинский диплом, признанный во всем мире» (Вакалюк М., Приходько В., Приходько А., студенти VI курсу).

«Приятно, что практически весь коллектив кафедры присутствовал на защите! Мы очень благодарны нашим преподавателям за теплый прием и неоценимую помощь в подготовке дипломной работы!» (Кисельова О., студентка VI курсу).

Захист дипломних робіт пройшов у жвавій дискусії. Тематика досліджень була достатньо різноманітна. Студентами вивчалися сучасні засади проведення ландшафтних робіт, створення деревостанів і садів; розроблялися проекти озеленення і реконструкції зелених зон, об’єктів садово-паркового мистецтва, лісових насаджень тощо. За результатами досліджень надано змістовні рекомендації щодо агротехніки впровадження проектів, створення зелених насаджень та догляду за ними. Під час захисту всі студенти продемонстрували достатньо високі знання з предмету дослідження, теоретичних і практичних основ садово-паркового господарства, й отримали позитивні оцінки.

«На фоне происходящих событий приятно окунутся в теплую атмосферу дружного коллектива нашей кафедры!» (Ягодка Ю., студентка VI курсу).

«Шесть лет пролетели как один миг, но мы всегда будем помнить нашу кафедру, наш факультет и наш Луганский национальный университет имени Тараса Шевченко!» (Кисельова О., студентка VI курсу).

Деканат факультету природничих наук і викладацький склад кафедри екології та садово-паркового господарства вітає студентів з успішним захистом дипломних робіт.

Попереду довгоочікуване вручення дипломів!

Деканат ФПН