Вітаємо переможців конкурсу!

Факультет української філології та соціальних комунікацій вітає переможців 2014 року у 19-му конкурсі студентських наукових робіт.

Конкурс проведений Товариством української мови Київського національного університету імені Тараса Шевченка до 200-річного ювілею Т. Шевченка і свого 25-ліття спільно з Міжнародним благодійним фондом «Смолоскип» на тему: «Тарас Шевченко і українська мова».

Перше місце (премію 800 гривень) журі присудило Василець Олесі, випускниці 4 курсу факультету української філології та соціальних комунікацій Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (із вересня – магістрантці НаУКМА), спеціальність «Журналістика». Тема: „Унікальність постаті Тараса Шевченка в українській словесності”. Науковий керівник – кандидат філологічних наук, професор, декан факультету української філології та соціальних комунікацій Тетяна Пінчук.

Друге місце (премію 500 гривень) виборола Манько Альона, студентка 4 курсу факультету української філології та соціальних комунікацій Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, спеціальність «Українська мова і література. Мова і література (англійська)». Тема: «Та нехай же я хоч через папір почую рідне слово…». Науковий керівник – кандидат філологічних наук, професор, декан факультету української філології та соціальних комунікацій Тетяна Пінчук.

Урочисте вручення лауреатам премій, грамот, книжок відбудеться 26 грудня 2014 року о 13:00 у Лінгвістичному навчальному музеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

За традицією переможців конкурсу прийнято до Товариства української мови.

Деканат, викладачі, студенти