Пройшли захисти дисертацій

Уперше за багаторічну історію у Старобільську відбулися захисти дисертацій.

Так, 19 грудня за новою юридичною адресою Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 29.053.03. Науковці з усієї України приїхали на захист докторської дисертації Елліни Панасенко «Експеримент у науково-педагогічних дослідженнях в Україні (1943 – 1991 рр.)» та кандидатської дисертації Світлани Світличної «Освітньо-виховна діяльність недільних шкіл у Великій Британії». Пошукувачі достойно представили дисертаційні дослідження та успішно захистили свої роботи.

Отже, проведення у Старобільську такого значимого наукового форуму означає, що одне з найстаріших міст Донбасу поступово стає культурним, академічним та науковим центром регіону.