Зустріч з консультанткою з глобального лідерства
20.11.2024
На кафедрі філософії та соціології відбулась зустріч з консультанткою з глобального лідерства у різних секторах бізнесу.
14 листопада на запрошення кафедри філософії та соціології відбулась зустріч з консультанткою з глобального лідерства у різних секторах бізнесу (будівництво, транспорт, логістика та мода), авторкою книг про кліматичні зміни та мистецтво перетворювати бізнес на соціально і екологічно відповідальний, Брігітою Бенг з Данії. Брігіта знайома з Україною, бо певний час, до війни, була консультантом промислового підприємства в Запорізькій області.
Вона виступила з доповіддю «The art of leading human diversity», під час якої презентувала свої книги, які присвячені проблемі глобального лідерства і його ролі у збереженні планети і вирішенні глобальних проблем людства, зокрема кліматичним змінам. Брігіда зазначила, що екологічна безпека є актуальною і зволікати немає часу. Попри відмову датського уряду підтримувати новітні ідеї для збереження планети, Брігіта шукає нові шляхи розповсюдження своїх ідей через Латвійський університет та університети США.
Брігіта Бенг підкреслила необхідність спільних зусиль задля впровадження інструментів глобального лідерства для ініціювання змін у великому індустріальному бізнесі, освітніх технологіях та державній владі.
До західу могли долучитися всі охочі, проте для здобувачів вищої освіти навчально-наукового інституту соціальних і гуманітарних наук живе спілкування з міжнародною експерткою в геополітиці та безпеці було особливо цінним.
Для здобувачів спеціальності “Соціологія” першого та другого рівнів вищої освіти присутність на лекції була рекомендована, бо її тематика стосувалася змісту тем цілого ряду ОК, таких як ОК “Основи національної безпеки та соціологічний аналіз соціальних ризиків та загроз” (Тема 8. Екологічна безпека України і Стратегія сталого розвитку, ОК “Екосоціологія соціологія та екологічна безпека” (Тема 10. Проблема сталого розвитку людства: соціальна форма екологічної моделі розвитку, Тема 7. Ресурсні причини сучасних воєн і перспективи виживання людства), ОК “Соціологія міжнародних відносин та геополітики” (Тема 5. Глобальні проблеми та міжнародні відносини: екологічна безпека, ресурсна конкуренція та соціальна відповідальність), ОК “Соціологія національної безпеки та війни” (Тема 13. Екологічна безпека) .
Кафедра філософії та соціології