Лекція про внутрішні конфлікти в канадському суспільстві

Професор Ілля Кононов прочитав для студентів лекцію про внутрішні конфлікти в канадському суспільстві.

14 жовтня в університеті відбулася лекція доктора соціологічних наук, професора Іллі Кононова на тему «Лінії розлому в сучасному канадському суспільстві: досвід вирішення внутрішніх конфліктів». Захід зібрав студентів університету, зацікавлених у вивченні соціальних процесів та методів подолання конфліктів у багатонаціональних суспільствах.

Під час лекції професор І. Кононов висвітлив ключові аспекти внутрішніх конфліктів, які виникають через етнічні, культурні та соціальні відмінності, а також поділився успішними практиками їх вирішення на прикладі Канади. Особливий акцент було зроблено на ролі діалогу та співпраці між різними соціальними групами для досягнення порозуміння та соціальної єдності.

Студенти активно брали участь у заході, ставлячи численні запитання лектору. Їх цікавили конкретні приклади з канадської історії, можливості застосування цього досвіду в інших країнах, зокрема в Україні, та перспективи вирішення соціальних конфліктів в умовах глобалізації. Наприкінці лекції розгорнулася жвава дискусія, під час якої учасники обговорювали питання ідентичності, мультикультуралізму та політики інтеграції.

Захід став важливим кроком у розширенні знань студентів щодо соціальних процесів у сучасному світі та надав їм можливість порівняти досвід Канади з українським контекстом.

НН ІСГН