У Миргороді відбулася зустріч з керівником ЦПВА

У структурних підрозділах ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулася зустріч з керівником Центру психологічного відновлення та адаптації.

15 жовтня в структурних підрозділах Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, що знаходяться в місті Миргород: НН ІМІТ, НН ІБМ та НН ІПАН, відбулася інформаційна зустріч здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів навчання з Антоном НАЗМІЄВИМ, керівником Центру психологічного відновлення та адаптації ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Антон Олександрович познайомив присутніх з Поліною МАМЕТЬЄВОЮ, яка є фахівцем Центру життєстійкості м. Лубни. Темою зустрічі був «булінг». Пані Поліна висвітлила проблемні питання: Що таке булінг? Ситуація булінгу в Україні та нормативно-правова база. Види, ознаки та наслідки булінгу. Освітян познайомили з порядком реагування на випадки булінгу (цькування) та що робити/куди звертатися у випадках булінгу?.

Під час зустрічі кожен міг поставити запитання, які його турбують і отримати кваліфікаційну відповідь експертів.

Зустріч лишила по собі приємні враження.