Згуртованість студентського  колективу

У ЛНУ імені Тараса Шевченка було проведено тренінг щодо згуртованості студентського колективу.

11.10.24 у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» для лідерів академічних груп, голів студентських директоратів було проведено викладачем кафедри психології навчально-наукового інституту педагогіки і психології Т.В. Федотовою тренінг щодо згуртованості студентської спільноти університету.

Тренінг спрямований на формування сприятливого психологічного клімату;  розвиток вміння працювати в команді;  згуртування академічної групи;  усвідомлення кожним здобувачем освіти своєї ролі, функції у групі.

Впродовж тренінгу здобувачі разом із викладачкою виконали цікаві вправи на зміцнення розуміння та довіри між лідерами, посилення їхньої командної ефективності в роботі студентського самоврядування університету.

Здобувачі освіти подякували психологині за цікавий  тренінг.

За інформацією НН ІПП