Організаційна зустріч з магістрантами

10 жовтня відбулася організаційна зустріч здобувачів освіти НН ІОЗіС першого року навчання другого магістерського рівня вищої освіти зі спеціальності 014.11 «Середня освіта. Фізична культура».

Мета зустрічі – ознайомлення магістрантів з особливостями освітнього процесу, з досвідом роботи і традиціями кафедри теорії та методики фізичного виховання, освітньо-професійною програмою «Середня освіта. Фізична культура», вибором теми та підготовки кваліфікаційної магістерської роботи.

Відкрила зустріч гарант освітньо-професійної програми, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри теорії та методики фізичного виховання Навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Олена ОТРАВЕНКО.

Особлива увага під час зустрічі була акцентована на тему наукового дослідження кафедри теорії та методики фізичного виховання «Перспективні напрямки підвищення якості професійної підготовки фахівців фізичної культури і спорту» (державний реєстраційний номер 0117U005556), практичну складову ОПП «Середня освіта (Фізична культура)», важливість своєчасного обрання наукового керівника та академічну доброчесність під час написання кваліфікаційної роботи, залучення обдарованої студентської молоді до дослідної групи у складі наукового гуртка кафедри «Молодий науковець».

Зустріч завершилася активним обговоренням та чітким розумінням здобувачів другого магістерського рівня щодо подальшого алгоритму дій.

Науково-педагогічний колектив кафедри теорії та методики фізичного виховання бажає магістрантам плідної співпраці, наукових здобутків, творчої наснаги та професійного розвитку у майбутній професійній діяльності!

За інформацією кафедри теорії та методики фізичного виховання
Навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту