Психологічний тренінг для першокурсників

У Старобільському фаховому коледжі пройшов психологічний тренінг для першокурсників.

Перший місяць навчання в коледжі вже позаду. Для першокурсників він був часом знайомства один з одним та системою навчання в закладі освіти, новими правилами та умовами. Більшість студентів, які вступили на перший курс, як правило, мають зіткнутися з цілою низкою проблем, серед яких перше місце посідає проблема психологічної адаптації, яка виникає внаслідок зміни діяльності людини і її соціального оточення.

Тому, 10 жовтня  у ВСП «Старобільський фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» було проведено психологічний тренінг «Адаптація першокурсників до нових умов навчання». Тренінг провела вчитель психології Лариса КОЧУРА.

Мета  тренінгу –  допомога студентам успішно адаптуватися до нового навчального середовища, сприяти формуванню позитивних міжособистісних відносин.

Тренінг надав можливість студентам оцінити свій емоційний стан, налагодити дружні стосунки з одногрупниками і знайти своє місце у студентському колективі.

ВСП «Старобільський фаховий коледж
ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»