Музейна практика

Студентка 3 курсу спеціальності “Історія та археологія” Вікторія Макаренко активно проходить музейну практику в Лубенському краєзнавчому музеї.

У рамках своєї практичної підготовки вона вже провела екскурсію для відвідувачів, серед яких був її керівник практики – асистент кафедри історії та археології Шевцова Євгенія Сергіївна.

Керівник завітала до музею з метою щоб перевірити якість проходження практики, проконтролювати виконання завдання і дотримання правил охорони праці. Під час екскурсії Вікторія розповіла про багатий історичний спадок Лубенщини, а також поділилася інформацією про майбутні виставки та експозиції, над підготовкою яких вона працює в ролі практикантки.

Практика в музеї дозволяє студентам не тільки здобути важливі навички роботи з історичними матеріалами, а й долучитися до збереження та популяризації історії рідного краю. Вікторія Макаренко вже продемонструвала високий рівень відповідальності та професіоналізму, активно долучившись до роботи музею.