Організаційна зустріч з аспірантами спеціальності 231 «Соціальна робота»

7 жовтня відбулася організаційна зустріч за здобувачами освіти першого року навчання третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти із спеціальності 231 «Соціальна робота».

Мета зустрічі – ознайомлення аспірантів з особливостями навчального процесу та підготовки дисертації на здобуття ступеня доктора філософії.

Відкрила зустріч гарант освітньо-наукової програми доктор педагогічних наук, професор, ректор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Олена КАРАМАН.

Молоді науковці мали можливість ознайомитися із історією створення ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»; керівництвом навчально-наукового інституту педагогіки і психології; складом кафедри соціальної педагогіки; правилами оформлення індивідуального плану, затвердженням вибіркових дисциплін в межах виконання ОНП та ін.

Особлива увага під час зустрічі була акцентована на важливості своєчасного обрання наукового керівника та затвердження теми дисертації.

Зустріч завершилася активним обговоренням та чітким розумінням здобувачів аспірантури щодо подальшого алгоритму дій.

Науково-педагогічний колектив кафедри соціальної педагогіки бажає успіхів молодим науковцям, творчої наснаги та оригінальних наукових відкриттів.

За інформацією НН ІПП