Вебінар «Методичні рекомендації до написання кваліфікаційних робіт»

03 жовтня викладачі кафедри філософії та соціології організували та провели вебінар «Методичні рекомендації до написання кваліфікаційних робіт».

На заході були присутні здобувачі 4 курсу першого (бакалаврського) та 1 курсу другого (магістерського) рівня освіти спеціальностей «Соціологія», «Політологія», «СО (Історія)». Вони були детально ознайомлені з метою, принципами та основними етапами написання кваліфікаційних робіт. Надана інформація узгоджена з нормативними документами ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та МОН. Надані критерії оцінки роботи на якість (антиплагіат), ознайомлені з процедурами перескладання, тощо. Обговорили принципи доброчесності і етики написання робіт.

Окрім цього, здобувачі отримали корисні поради щодо організації дослідницької діяльності, підготовки та презентації своїх наукових здобутків.

Кафедра філософії та соціології